fbpx
2024 © Hotel İstanköy

Bodrum
Milas

HAVALİMANI

1290 TL

Tek Yön (1-4 Kişi)

Hotel İstanköy

BODRUM

HOTEL İSTANKÖY
HAVAALANI & ŞEHİR TRANSFER HİZMETLERİ

Hotel İstanköy üzerinden sabit bir transfer ücreti alarak konforlu ve hızlı havalimanı, deniz limanları, şehir merkezi, plajlara ve gezilecek yerlere %40 indirmli servis imkanı sağlıyoruz.!

Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder ve  fiyat ve rezervasyonunuz ile ilgili en kısa zamanda size geri dönüş sağlayacağız. Size ve grubunuza özel kaliteli ve deneyimli uygun fiyatlı transfer imkanı sunuyoruz.
En iyi fiyat ve rezervasyon için aşığıda bulunan formu doldurmanızı rica ederiz. Transferiniz ile alakalı detayları aşığıdaki formda belirtirseniz size daha kısa zamanda geri dönüş sağlarız. Transfer rezervasyonunuz onaylandığında size konu ile ilgili konfirmasyon e-mail i gelecektir.
Bize başvurduğunuz andan itibaren, rezervasyonunuzun ve transferinizin olabildiğince sorunsuz yapılmasını sağlamak için mümkün olan her şeyi yapacağız.Profesyonel ve gerekli bilgiye sahip tecrübeli bir sürücü, sizin belirlediğiniz yolcu sayısına ve bagaj gereksinimlerine göre ayarlanmış klimalı ve konforlu lüks araçlarımızla sizi karşılayacaktır.
Mevcut olarak hem büyük hem de küçük ölçekli işletmeleri, yerel ve uluslararası misafirlerimizi, havayolu şirketlerini içeren müşterilerimize mükemmel bir transfer hizmeti sunuyoruz, sizlerin de tüm transfer gereksinimlerinizi karşılamaktan mutluluk duyacağız.

HİZMETLERİMİZ

7 Gün 24 saat hizmetinizdeyiz..
Yurtiçi kurumsal etkinlikler, kültürel geziler veya benzeri organizasyonlarınız için sizlere konforlu ve kaliteli hizmet sunmak için hazırız. Rezervasyon onayınızı aldığınızda tarafınıza araç plakası, sürücü adı soyadı telefon numarası ve özel iletişim bilgileri iletilecektir. Görevli personelimiz tarafından adınızın yazılı olduğu bir bord ile sizleri karşılayacağız.
Uçuşunuz ile alakalı oluşabilecek gecikmelerde herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir ve ayrıca olası gecikmede madur olmamanız için uçuşunuzun seyiri tarafımızca takip edilip sizi karşılayacağımızı garanti etmekteyiz

UYGUN FİYAT

Fiyatlarımız sabittir ve havalimanlarında, limanlarda, istasyonlarda veya sokaklarda kiraladığınız taksilerden % 40 daha ucuzdur!

KALİTELİ HİZMET

Son model konforlu ve klimalı araçlarımızla hizmetinize hazırız

GÜVENLİ TRANSFER

Tecrübeli profesyonel güleryüzlü şoförlerimizle ve sigortalı araçlarımızla güvenli transfer hizmeti

ÜCRET TARİFELERİMİZ

Tüm destinasyonlar için tek yön ve gidiş dönüş ücret tarifemizi öğrenebilirsiniz..

TRANSFER REZERVASYON FORMU

Hızlı Rezervasyon: +90 532 201 6426

TOP